Atsūtīja Gints 2007-09-26. Nepiekrītu leksikai un vienam otram apmierināsanās veidam. Ielikts tikai kolekcijai. Un humoram. Teksts seko:

ir par ko gjiimi pashkjobiit.

99 seksuālas perversijas akti.

1. Tējas maisiņš (Tea bag) - Tu sēdi meitenei uz sejas, un "mērcē" savas olas viņai mutē, līdzīgi kā tējas maisiņu... Vecs triks.

2. Karstas pusdienas (Hot Lunch) - Kamēr meitene sūkā tev locekli, noliec viņai uz krūtīm kluci (a.k.a. the Cleveland Steamer, Klīvlendas tvaikonis)

3. Svešinieks (The Stranger) - Nosēdi savu roku līdz tā pilnīgi notirpst un kļūst nejūtīga, tad rauj ķepā, sajūtas it kā tev kāds cits tev dročītu.

4. Ēzeļa spēriens (Donkey Punch) - Kamēr tu pis meiteni no aizmugures (sunīšu pozā), mirkli pirms tu kulminē, iebāz savu pipeli meitenei dirsā un triec ar dūri viņai pa pakausi. Izjūtas ir neaprakstāmas, bet lai tas nostrādātu meiteni ir jāizrubī, lai viņas dirsas muskuļi saraujas.

5. Zeltainā duša (Golden Shower) - Meitenes jebkura veida apčurāšana (aka: watersports)

6. Pērļu kaklarota (Pearl Necklace) - Plaši pazīstams triks. Kad tu nolaid meitenei uz kakla vai uz krūtīm, sperma izskatās pēc brīnišķīgas dārglietas.

7. Rozā sēne (Purple Mushroom) - Meitene sūkā tev pimpi, bet tu pavelc daiktu viņai no ārā mutes lai to atspiestu viņai pret vaigu. Izskatās pēc rozā sēnes.

8. Lidojošais kamielis (The Flying Camel) - Mans iecienītais. Kamēr meitene guļ uz muguras un tu dod viņai iekšā no pozīcijas uz ceļiem, rūpīgi nobalansē sevi, tā lai nav jāatspiežas uz rokām. Tad tu sāc vicināt rokas un izdod garu, augstu ķērcienu (apmēram kā lidojošs kamielis ķērktu). Reāls A klases paņēmiens.

9. Dubultais makšķerāķis (Double Fishhook) - Pišoties sunīšu pozā, iebāz meitenei mazos pirkstiņus mutē un velc uz sevi, lai iegūtu dziļāku ielauzšanos.

10. Badīšanās (The Ram) - Līdzīgi, tu drāz meiteni no mugurpuses, un sāc ritmiski triekt viņas galvu pret sienu. Meitenes galvas atspiešana pret sienu ļaus tev iebāzt viņai dziļāk. Brīnišķīgs paņēmiens ko pielietot ja pimpis no pišanās ir jau mazliet nejūtīgs palicis.

11. Suns vannā (Dog in a Bathtub) - Paņēmiens, kad tu centies iebāzt savas olas meitenei dirsā. Nosaukts šādi tāpēc ka tas ir apmēram tik pat grūti kā noturēt suni vannā kamēr viņu mazgā.

12. Mežonīgais zirgs (The Bronco) - Atpakaļ realitātē ar šo klasisko izgājienu. Pis meiteni sunīšu pozā, un kad viņai ir tiešām iejutusies, sagrāb viņas cičus pēc iespējas stiprāk, un izkliedz kādas citas meitenes vārdu. Sajūtas līdzīgas kā sēdot uz neiejāta zirga, kamēr viņa cenšas tevi nomest.

13. Rozā cimds (Pink Glove) - Gadās, ka tu pis meiteni, bet viņa nav pietiekami uzbudinājusies un ir mazliet sausa. Kad tu savu pipeli izvelc lai nolaistu viņai sejā, viņas pežas iekša līp klāt tavam daiktam. Tas, draugi, ir rozā cimds.

14. Jaunekļa strūklaka (The Fountain of You) - Tu sēdi viņai uz sejas, meitene laiza tavu anusiņu, tu dročī kā traks. Dročī ilgi un skarbi, uzkrājot spiedienu cik ilgi vien iespējams pirms kulminēt, tad izšļācies kā milzu geizers pa visu viņas seju, kaklu, krūtīm... (Labāk to darīt viņas gultā).

15. Tako Ņujorkas gaumē (New York Style Taco) - Kad tu esi tik piedzēries, ka lienot viņai palaizīt tu apvemji visu peteni.

16. Netīrais Sančess (Dirty Sanchez) - Kamēr piši meiteni no aizmugures, fiksi iebāz divus pirkstus viņai dirsā, tad pasniedzies uz priekšu un noslauki tos viņai uz augšlūpas, uzzīmējot viņai ūsas.

17. Kovboja tvēriens (Western Grip) - Kad rauj kulakā, apgriez roku otrādi, tā lai īkšķis ir uz leju. Šādu satvērienu lieto rodeo turoties pie segliem, no tā arī nosaukums.

18. Bomža (The Bumpkin) - Tev vajaga gatavo klaidoni lai šitais sanāk pareizi. Šeit mauķele tev nosūkā, kamēr tu dirs atejā uz poda.

19. Bismarks (The Bismark) - Vēl viena ideja orālajam seksam. Mirkli pirms tu kulminē, izvelc pimpi viņai no mutes un nolaid viņai sejā. Seko trieciens ar dūri pa seju, sajaucas sperma un asinis.

20. Pīrādziņš ar ievārījumu (Jelly Doughnut) - Birsmarka variants. Kamēr meitene vēl tev atsūkā, iekrauj viņai pa degunu.

21. Woody Woodpecker - Meitene sūkā tev olas, bet tu ik pa brīdim uzsit viņai pa pieri ar pimpja galviņu.

22. Gatavot salātus (Tossing salad) - Meitene izlaiza tev dirsu. Var ņemt palīgā garšvielas - majonēzi, spermu... Iecienīta izklaide armijā, starp citu.

23. Zivs skatiens (The Fish Eye) - Drāz meiteni no aizmugures (jau atkal), iebāz pirkstu viņai dirsā. Meitene uzreiz pagriež galvu un ar vienu aci lūr ko tu īsti tur dari.

24. Siermaizīte (Tuna Melt) - Tu esi lejā, nodarbojies ar kunilingu, kad pēkšņi viņai sākas mēnešraizes. Bet tu, protams, nedomā apstāties. Un tad slūžas veras, un etiķa mērcīte ar nelielu aveņu piegaršu pārklāj tavu seju.

25. Matu bumba (The Fur Ball) - Tu orāli apmierini kādu milzu resnu mauku, kurai starp kājām krēpes ir kā metālistam, un milzīga matu bumba iestrēgst tev rīklē. Tad tu krauj maukai purnā.

26. Čili hotdogs (The Chili Dog) - Noliec kluci meitenei uz krūtīm, un tad pis viņas cičus.

27. Kontradmirālis (The Rear Admiral) - Diemžēl nosaukums ir netulkojams! Vienalga, paņēmiens rullē. Tātad, pišam meiteni no muguras (poza stāvus), neļauj viņai ne pie kā pieturēties. Tad, pieliec viņu, un grūd iekšā, tā ka viņa nokrīt. Meitene ir jāiegrūž sienā vai galdā, lai viņa pakrīt un noveļas uz deguna. Admirāļa statusu iegūst, ja vari viņu grūstīt pa istabu nekur neietriecoties, un nelietojot rokas.

28. Laiva ar stikla dibenu (Glass Bottom Boat) - Uzliec meitenei uz sejas sarānu un tā kārtīgi nodirsies.

29. Saulebrilles (Ray Bans) - Kamērt tev sūkā, uzliec olas meitenei uz plakstiņiem. Labi, varbūt tas anatomiski nav iespējams, bet mēģināt jau var!

30. Sniega motocikls (The Snowmobile) - Kad pis meiteni no mugurpuses (uz visām četrām) pasniedzies un parauj viņai rokas uz sāniem, lai viņa maucas ar seju pret zemi.

31. Cepeškrāsns (The Dutch Oven) - Katru reizi, kad pišoties tu nopiržies, pavelc segu meitenei pāri galvai. Nelaid viņu ārā pirms visas kustības nenorimst.

32. Ierūsējušais trombons (Rusty Trombone) - Kamēr meitene gatavo tev salātiņus, viņa vēl paņem un sarauj tev ķepā. Pazīstams arī ar nosaukumu "Prostatātas slaukšana".

33. Tītata fetišs (Turkey Shoot) - Kad tu nolaid, izšļāc meitenei sejā, trāpi uz zoda tā lai sperma nokarājas, līdzīgi tai sarkanajai huiņai kas tītaram uz kakla.

34. Sarūsējušais enkurs (Rusty Anchor) - Pēc kārtīga anālā seksa, meitene dabū garšīgu eskimo.

35. Veiksminieks Pjērs (Lucky Pierre) - Vidējais triju homīšu vilcieniņā (pazīstams arī zem nosaukuma "sendvičs francūžu gaumē").

36. Karstais geizers (Cold Faithful) - Izšļākt kūpošu spermu aukstā ziemas dienā, piemēram, kad tev nosūkā uz pacēlāja, slēpojot.

37. Pistbāzt (Stuffucking) - Mēģināt bāzt meitenei pežā savu ļengano, nestāvošo locekli, cerībā ka tas uzbudināsies un pacelsies. Iespējamie cēloņi: tu esi pārāk piedzēries vai arī meitene pagadījusies pārāk neglīta.

38. Liesmojošā amazone (The Flaming Amazon) - Visiem piromaniakiem. Kad tu pis kādu meiteni, mirkli pirms tu ejakulē, izvelc pimpi ārā, pagrāb šķiltavas un aizdedzini viņas kūša matus. Tad apdzēs liesmas ar savu spermu.

39. Pistais vienradzis (The Screwnicorn) - Viens no partneriem uzliek sev uz pieres piesprādzējamo dildo un piš otru kā pustraks vienradzis.

40. Austrāliešu nāvējošais satvēriens (Australian Death Grip) - Sagrāb kādu meiteni aiz dibena (vai pieķer pie pežas) un skaties viņai tieši acīs, kamēr viņa vai nu iesit tev pļauku vai noskūpsta. Ieteicama taktika pārpildītā bārā. Labs iemesls derībām starp draugiem.

41. Gāzētais kunilings (Fumilingus) - Tu veic kunilingu savai partnerei bet viņa sulīgi nopiržas tev tieši sejā.

42. Intoksisekss (Intoxicourse) - Pisties kamēr abi esat piedzērušies tā ka īsti pat nevarat pakustēties.

43. Smacēšana (Valsalva) - Kamēr meitene tev atsūkā, tieši pirms nolaist, aizspied viņai degunu (ar īkšķi un rādāmpirkstu), izsaucot viņai rīšanas refleksu. Labs triks pirmajai reizei, lai mauka uzreiz zina kurš te galvenais.

44. Izbāznis (Pegging) - Meitene uzliek piesprādzējamo dildo un izbāž tevi pakaļā.

45. Hotdogs azotē (The UnderDog) - Pēc kārtīga treniņa svaru zālē tavi paduses muskuļi sāk trīcēt no pārpūles, un tu vari kādam nodročīt, kad viņš tev iebāž padusē.

46. Sazvērnieki (The Twinkler) - Tu ar meiteni darbojaties 69 pozīcijā, tad tu asi iegrūd savu pipeli viņai rīklē, un skaties kā viņas dirsas caurumiņš tev "pamirkšķina", kad viņas sfinktera muskuļi saraujas viņai aizrijoties.

47. Satracinātais drakons (Angry dragon) - Meitene sūkā tavu pipeli. Brīdī, kad tu ejakulē, iekrauj viņai pa pakausi, tā lai viņa izšņauc spermu caur degunu. Sitot vajaga uzmanīties lai mauka nejauši nesakož zobus.

48. Aļaskas ugunspūķis (Alaskan firedragon) - Laba drakona variācija. Tātad, meitene tev sūkā pipeli. Neko viņai nesakot, nolaid viņai mutē. Tad aizspied viņai muti ar roku, un iečuksti ausī "man ir sifiliss". Sperma ārā no viņas deguna.

49. Valzirgs (The Walrus) - Ok, meitene atkal tev sūkā. Atkal, neko nesakot nolaid viņai mutē. Aizspied viņai muti ar roku, un ar otru roku ar dūri mauc viņai pa vēderu.

50. Guļammaiss (Sleeping Bag) - Ja tu orāli apmierini tiešām resnu babuci, pagrāb viņas milzīgo vēdera tauku ripu un pārvelc sev pār galvu.

51. Hudini (The Houdini) - Šis manvers tiek veikts no sunīšu pozas. Kad tu jūti ka tūlīt, tūlīt ekspoldēsi, izvelc pimpi un nospļaujies meiteneis uz muguras (viņa nodomās ka tu esi beidzis). Šajā brīdī viņa pagriežas paskatīties uz tevi, un tu *BABĀC!* ejakulē viņai sejā (ja vari, centies trāpīt viņai acī). Manevrs pazīstams arī zem Deivida Koperfīlda vārda.

52. Ceļs uz nekurieni (Journey into darkness) - Šis ir viens no perversajiem trikiem. To izpilda iediršot partnera anusiņā. Iesācējiem nerekomendējam.

53. Rokijs Balboa (Rocky Balboa) - Nemazgājies 2 nedēļas, tad piepļūtī meitenei mutē kādā seksuālā kontakta brīdī.

54. Rokija uzvaras sitiens (Rocky Balboa Title Punch) - Līdzīgi Rokijam, bet tās 2 nedēļas ko tu nemazgājies, tev vēl ir jāēd tikai kukurūza.

55. Hermetizācija (Airtight) - Šajā gadījumā meitenei katrā caurumā ir pa pipelei, tādējādi, viņa ir hermētiski noslēgta.

56. Zibeņu tronis (The Throne of Lightning) - Pis mauku kamēr sēdi atejā uz poda un dirs. Kad tu jau esi gatavs ejakulēt, pagrāb meiteni un iegrūd ar galvu podā. Kamēr meiča rij sūdus, salaid savu lādiņu viņai dirsā. Nejaukt ar "Ride the Lightning," Metallica albumu.

57. Prezidents Linkolns (Abe Lincoln) - Tu pis meiteni dirsā, tad pielieto "ēzeļa spērienu" un izrubī mauku. Tad pagriez viņas ķermeni un nolaid viņai sejā. Pēc tam noskuj viņai kūsi un pielipini mateļus viņai uz sejas - izveidojot bārdeli, kas izskatās tieši kā krietnajam Eibam...

58. Šanhajas šampūns (Shanghai Shampoo) - Pis meiteni tik ilgi, kamēr esi uzkrājis pietiekami lielu spiedienu, lai nokrāsotu visu istabu baltu. Nolaid viņai matos, un kārtīgi iesmērē. Kad mati izžūs, tie izskatīsies pēc kraukšķīgajiem makaroniem ko parasti pasniedz pie ķīniešu ēdieniem. [chop suey.]

59. Anālā urdziņa - Armijnieku triks kāda čoma pazemošanai. Ņemam alus kausu. Visi tajā smagi ieharčo. Kāds izmaisa ar savu pipeli. Mikstūru lej caur kāda džeka dirsas spraugu čomam mutē, tam jādzer.