Sen neesmu rakstījis… Nedomāju, ka gribēšu vēl kaut ko kādreiz rakstīt jau nomirušajā latviešu valodā. Uzskatiet šo tekstu par manas mājas lapas pēdējo ierakstu.

Palasot to, ko esmu sarakstījis pirms 10-15 gadiem, salīdzinot Latviju, kāda tā bija, tad un tagad, tā vien gribas pateikt: “Bet es taču teicu!...”. Stulbi, vai ne? Kā jūs (mazais j ir speciāli), latvieši varējāt izandelēt par grasi savu Dzimteni! Kā mazattīstītā izgludinātā letiņa smadzenīte varēja tik zemu nolaist manu zemi! Pie tam tikai piesedzoties ar to, ka pasaka “…krievs tev uzbruks…” vai arī “…vai tu gribi, lai Latvija paliek par krievu zemi?”. Bez pamatojuma!

Letiņš ir palicis tik stulbs, ka nevar redzēt neko deguna galā.

Tagad Latvija jau ir palikusi par krievu zemi. Jo visi letiņi, kas nerunāja krieviski (latviešu jaunatne), ir emigrējuši uz rietumiem, bet palikušie arvien vairāk un vairāk runā krieviski.

Krievs uzbruks kam? Pats sev? Te nevienam nekur nav jāuzbrūk. Nākošajās vēlēšanās ievēlēs prokrieviskos politiķus un ļoti likumīgā demokrātiskā ceļā notiks referendums par Latvijas iestāšanos vispirms NVS, pēc tam Krievijā.

Letiņi ir idioti. Atpalikuši oligofrēniski kretīni ar atrofētām acīm, ausīm un rokām. Vienīgās smadzenes, kas jums ir, ir kaulu smadzenes.

Vispirms balso, lai panāktu vienu, bet dara visu, lai panāktu pretējo:

  • Iestājās Eiropas Savienībā, lai uzlabotu ekonomiku
  • Reformēja izglītības sistēmu, lai uzlabotos izglītības kvalitāte
  • Nobalsoja referendumā PRET krievu valodu kā valsts valodu, lai saglabātu latviešu valodu
  • Liberalizēja elektrības tirgu, lai samazinātu elektrības tarifus
  • Iepirka lietotu un novecojušu bruņojumu, lai aizsargātos no supermodernās Krievijas armijas
  • Reformēja izglītības sistēmu, lai paceltu skolotāju algas
  • Laizīja dirsu korumpētam ASV prezidenta kandidātam un dirsa virsū otram prezidenta kandidātam – biznesmenim (kurš savām rokām uzbūvēja savu Trampa impēriju), lai uzlabotu attiecības ar nākamo ASV prezidentu
  • Ceļ nodokļus... (te gribas visu ko sarakstīt, tikai tie būs uzbraucieni, nevis attaisnojumi)

Palasot šīs tēzes, vēlos pajautāt katram letiņam, kas šo tekstu izlasījis līdz galam: vai tiešām tu esi NORMĀLS???

Jau pusgadu dzīvoju Anglijā.

Kāpēc es aizbraucu? Es taču vienmēr biju iestājies PRET aizbraucējiem! Patriots ibio! Tagad pats esmu tāds palicis.

Bizness Latvijā tik tiešām paliek par bīstamu nodarbību. Tagad tie, kas grib kaut ko darīt, lai paceltu savu labklājību (un arī valsts labklājību), riskē ne tikai ar statūtkapitālu, pamatlīdzekļiem un samērīgu naudassodu. Tagad tie riskē ar brīvības atņemšanu, mantas konfiskāciju un citām nervus kutinošām lietām. Pārāk vecs esmu, lai spēlētu paslēpes ar VID, ekonomisko policiju un KNAB.

2017. gads Latvijā būs, iespējams, visinteresantākais. Mikrouzņēmēji sāks maksāt sociālo nodokli... Tātad, automātiski 25-30% no visas mikrouzņēmēju masas (un mikrouzņēmumi IR LIELĀKĀ LATVIJAS UZŅĒMUMU MASA, ja kāds idiots to vēl nezin) izdomās, ka tā starpība 5%-9% un  92EUR nav tā vērta, lai turpinātu saukties par uzņēmumu. Tādi uzņēmumi aizvērsies un atsāksies pelēkekonomiskie „naļiku” laiki. Un valstī atkal sāks trūkt naudas.

Jūs domājat, ka viņi (kas ir viņi – jūs nojaušat) samazinās sev algas? Nē. Viņi sāks DRĀZT tos, kas vēl nav drāzti. Piemēram, tādus sīkos uzņēmējus, kāds biju es.

Un es aiztinos. Labāk dzīvot Anglijā (DZĪVOT, nevis vilkt dzīvību), nevis gaidīt, kad atnāks uzaicinājums no Latvijas VIDa vai citām iestādēm, kurp es skaidrā prātā pēc brīvas gribas negribētu iet.

Lasot Latvijas ziņas, nāk smiekli. Uzņēmēji raud par to, ka nodokļus ceļ. Haha. Pensionāri raud, ka nepietiek maizei. Haha. Valdība raud, ka nepietiek skolotāju algām. Haha. Rimi un Maksimas raud, ka neviens  negrib iet pie viņiem strādāt par kapeikām. Haha. Uzņēmēji raud, ka Igaunijā biznesu taisīt ir labāk nekā Latvijā. Haha. Haha. Un vēlreiz – Haha.

Salīdzinot Latviju un Angliju, pārņem stulbuma sajūta:

Latvijas platība: 64.6 tūkst. kvadrātkilometru ar oficiālajiem 1.9 miljoniem iedzīvotājiem, tai skaitā arī ar mani un citiem letiņiem, kurus esmu šeit (Anglijā) sastapis
Lielbritānijas platība: 243.8 tūkst. kvadrātkilometru (iekļaujot Īriju un salas) ar oficiālajiem 63.4 miljoniem iedzīvotājiem.

Latvija ir TIKAI 4 reizes mazāka par Lielbritāniju, bet tajā dzīvo 30 reizes mazāk cilvēku!!! Kas būs, kad uztaisīs nākošo tautas skaitīšanu Latvijā? Būs 1 miljons? Haha.

Latvija ir nolādēta, vai? Kāpēc Latvijā ir TIK slikta dzīve, ka letiņš Anglijā vai Vācijā mazgās grīdas un strādās par krāvēju, bet tikai ne Latvijā? Vai tāda ir letiņa psiholoģija? Varbūt letiņš ir tik zinātkārs, ka grib iemācīties svešvalodas? Vai viņš tik ļoti ienīst krievu valodu, ka labāk aizbrauks prom no Latvijas uz tām valstīm, kur retāk to krievu valodu dzird? Starp citu, Āfrikā to nedzird vispār – tur Trampam bija 100% taisnība...

Tagad es saprotu, kāpēc tie, kas ir aizbraukuši no Latvijas, atpakaļ nebrauc. Un tie, kas sava idiotiskā letiņa prāta dēļ ir atgriezušies Latvijā, pēc tam to nožēlo. Un raud. Un sauc sevi par idiotiem.

Manā pasē nav ierakstīta tautība. Viegli un bez sirdsapziņas pārmetumiem nomainīšu pilsonību.

Es Latvijā neatgriezīšos.

Turpiniet raudāt.

 

 

Komentāri

Vārds: (obligāti)
E-pasts:
Teksts: