Brīvprātīga atzīšanās it kā mīkstinot sodu.

Man ļaudis jautā : kāpēc es to rakstu, es taču vairoju konkurentus, kāds man no tā visa labums, vai es stulbs esmu... utt...

Nu par stulbumu es nezinu. A mož esmu :) Tas, ka man viss i pie kājas, to jau jūs būsiet nopratuši.

Es it kā vairojot konkurentus :) He he he ! Kādi man var būt konkurenti ?! Vai es ražoju kaut ko, vai pārdodu ?!?! Ja es kaut kur novelku filmu, es to iemetu kompaktdiskā un vairoju savu kolekciju. Mans uzskats ir - jo vairāk cilvēku meklēs filmas un vilks pie sevis, jo vairāk iespējas mainīties un mazāk laika paies filmas meklējot pa pasauli. Man tas ir izdevīgi ? Jā, man tas ir izdevīgi ! Labums - vairāk laika paliks sev pašam un naudas pelnīšanai. A to izlaidies esmu pamatīgi. Drīz nebūs naudas par ko uz maksas tualeti aiziet ;)

Par pirātu es sevi neuzskatu, jo ar softu es nekrāmējos. A ja es pārdodu kaut ko iemestu kompaktdiskā - es taču tās filmas ņemu no interneta. Juridiski tā lieta, protams, nelabi ož. Bet kopīraitu uz filmas, mūzikas utt, kas nāk pa vadu, uzlikt nevar. Tātad piesieties var, bet tikpat ātri var atsieties. Tātad liekās bumbas man piesiet var, bet no sākuma jāatrod tā īstā vieta.