Es esmu Roberc. Māmuļa mani sauc par Robīti. Bērnībā biju priekšzīmīgs memmes dēliņš.

Mācījos es no sākuma smilšukastē, pēc tam bērnudārzā, pēc tam pamatskolā, pēc tam vidusskolā,pēc tam augstskolā, pēc tam vairs nekur.

Kas man ir. Man ir divas kājas, divas rokas, divas acis, divas ausis, divdesmit viens pirksts un divdesmit nagu... Vēl papildus zarnas, kauli, kuņģis, sirds, plaušas un mati. Bieži vien es nēsāju drēbes, apavus un brilles. Dažreiz es nēsājos ar datoriem, vadiem un telefoniem. Kad esmu skaidrā, varu braukt pie stūres. Kad esmu dzēris, varu sēdēt pie stūres. Es daudz ko varu, ja padomā. Varu ēst, dzert, elpot, sēdēt, gulēt, stāvēt, iet, runāt, klausīties, lasīt, rakstīt, dziedāt, kliegt, čukstēt... un vēl daudzko citu :) Vēl man ir vairāk kā viens dators, vairāk kā 2000 kompaktdisku, viena sieva un divas meitas. Es meitas un sievu ar datoriem mīlu, arī sieva ar meitām un datoriem mani mīl. Vēl man ir brālis, māsa, mamma, sievasmāte, sievastēvs, sievasmāsa, daudz daudz radu. Vēl man ir trīs dzīvokļi un divas mājas. Vēl man ir daudz kas. Nafig man to rakstīt. To visu esmu nopelnījis ar godīgu darbu. Ko arī Jums visiem vēlu.

Vēl es sevi uzskatu par diezgan labu datoristu. Rubīju fišku gan datoros gan programmās. Es saprotu datoru. Uzinstalēt programmu var katrs, bet saprast kā tā strādā var tikai atsevišķi cilvēki. Tāpēc es uzskatu MS Windozi par 20. un 21. gadsimta lielāko ārprātu.

Es māku programmēt. Nemāku rakstīt uz papīra algoritmus. T.i. nemāku plānot programmu projektus. Žēl :(

Vēl māku ļoti pārliecinoši runāt par ļoti daudzām lietām, pat nezinot par ko es runāju :) Tāpēc citiem liekas, ka esmu ļoti mācīts un gudrs. Tāpēc citiem liekas, ka esmu interesants sarunu biedrs.

Man patīk paņirgāties par sevi un citiem. Esmu cinisks, augstprātīgs, pašpārliecināts utt... Uzskatu sevi par pasaules nabu (tas nekas, ka maza naba nabiņa). Bet tikuntā mani uzskati netraucē man par tādu būt :D (varat uzskatīt, ka šis teikums bija maza ņirgāšanās par sevi un jums)

Astroloģiskā zīme - Lauva. Ar visām no tā izrietošajām sekām.