Sūdos esam. Līdz ausīm. Piedodiet gan par "necenzūru", bet nekā citādi es nevaru pateikt savas Latvju tautas humora izjūtas apbrīnošanu. Vai tā nav humora izjūta - nobalsot par nodokļu celšanu, dzīves līmeņa kritumu, darba vietu samazināšanu, noziedzības līmeņa celšanu ? Nepietiek šo argumentu - varu pielikt arī mūsu visu sūri grūti uz barikādēm "izcīnītās" neatkarības pārdošanu. Pie tam pat nevis pārdošanu, bet atdošanu ar piemaksu.

Mūsu tauta, kā izrādās, dzīvo ļoti lepni. Pārāk lēti produkti, medikamenti, degviela... Pat bezpajumtnieku gandrīz nav. Nekas, gan jau drīz labosies šis pārpratums. Tie, kas ar putām uz lūpām kliedza, ka Eiropas Savienībā būs labāk, tur "...ir pēdējās cerības...", dzīvos uz ielas, gulēs parkos uz soliem un barosies no centrāltirgus mizkastēm. Tie, kas vēlējās savus bērnus sūtīt mācīties uz ārzemēm, ies grāvjus rakt, lai būtu santīms, par ko maizi nopirkt. Un humpalu veikals vairs nebūs fui.

Jūs teiksiet - tas, ko es te rakstu, ir blēņas. Lai jel dievs dotu! Ja Jums būs taisnība - es tiešām palikšu dievticīgs. Ja ne, dievticīgi paliksiet jūs, jo dievs būs jūsu vienīgā cerība.

Tas nav godīgi. Nav godīgi, kad cilvēks, kas nemaz nav dzimis manā valstī, ir palicis par manas valsts prezidentu. Nav godīgi, ka cilvēks, kas nav pelnījis, ir palicis vispirms par manas valsts bankas prezidentu un pēc tam par manas valsts ministru prezidentu. Nav godīgi, kad manā valstī saimnieko tie, kam nav nekā svēta. Nav godīgi, kad prasa izdarīt izvēli ar vārdiem "viss jau ir izlemts". Nav godīgi, kad tiek aicināti uz referendumu cilvēki, kas nezin, kas būs, ja nobalsos "pret" un ir jau pašos pamatos dezinformēti par to, kas notiks, ja nobalsos "par". Man ir kauns to vietā, kas ir pārdevuši savu (un manu) Dzimteni. Man ir kauns, ka es viņus zinu.

Un visvairāk man ir žēl, ka par citu cilvēku kļūdām, cietīšu arī es.

 

Iesūtīja: Roberc, 2009-09-03 20:09
pirms 20 gadiem gribēju dibināt savu reliģiju.
pimrs 5 gadiem - savu partiju
ko darīt? ko dibināt?


Iesūtīja: Mārcis, 2009-08-05 01:08

sen biju šo lasījis, tagad gribējās palasīt vēl... vai tiešām pravietiski? :)


Iesūtīja: Roberc, 2007-09-18 23:09

apnicis. apnicis teikt "a es taču brīdināju...". idiotiskā latvju tauta.