Kopš tā skaistā brīža, kad es pabeidzu rakstīt šo tekstu, ir pagājis šausmīgi daudz laika un viss manu lapeļu izskats ir izmainījies līdz nepazīšanai. Tagad tiem, kas sāka lasīt, bet nepabeidza, neliels izskaidrojums par to, kas noticis ar nodaļām jeb satura rādītājs:

Intro - latviski runājot ievads. Šajā nodaļā es iepazīstinu lasītāju drīzāk ar savu rakstīšanas stilu nevis, kā tas pierasts, ar to, ko man gribās pastāstīt nākošajās nodaļās vai, vēl ļaunāk, par savu grūto bērnību un čuguna rotaļlietām.

Formats - formāti. Neliels izskaidrojums nekompetentajiem cilvēkiem par to, ko īsti nozīmē divi vārdi - formāts un standarts.

AVIs - šajā nodaļā sākas lasītāja smadzeņu skalošana ar to, cik labs bijis MSux un cik sakains tas ir palicis. Pirmie cilvēku soļi audio/video ciparošanā

MPEG-1 - ar šo nodaļu lasītājs sāk iepazīties ar ciparu video/audio tehnoloģijas attīstību

DVDs - kā tika sasniegts pagaidām nepārspēts kvalitātes ziņā ciparu video/audio saglabāšanas un izplatīšanas standarts. Pirmā iepazīšanās ar autortiesību sargāšanu

MPEG-4 - ši nodaļa ir kulminācijas punkts visai būšanai, ko esmu uzsācis

AVIs - iepazīšanās ar MSux visa uzpūšanas tendenci

DiVX - kas mūs (datoru lietotājus) sagaida tuvākajā laikā

PCs - pāris vārdi par to, ar kādu datoru vajadzētu strādāt katram sevi mīlošam lietotājam

Words - jeb glosārijs. Visi dīvainie vārdi un saīsinājumi, kādus esmu lietojis šajā rakstā. Ja nav šeit, rakstiet man atgādinājumus. Golova u menja ne rezinovaja. Visu atcerēties nevaru.