Darīt nav ko.

Tāpēc izdomāju, ka beidzot ir jāuzraksta VISIEM tas, ko es VISIEM saku.

Lasi uzmanīgi.

TU ESI AUNS. TU NEDOMĀ PAR SEVI. TU NERŪPĒJIES PAR SEVI.

Bez apvainojumiem, vecīt. Ne jau apdirst gribu tevi vai tavus draugus. To es gribu teikt par visiem vidusmēra Latvijas pilsoņiem. Par vidusmēra Latvijas jaunatni. Par tiem, kas jau vairs nav bērni un kas vēl nav pieaugušie. Par tiem, kas skatās bezgaumīgus seriālus un laiž siekalas redzot dārgu auto attēlus (gan internetā gan žurnālos). Par tiem, kas brauc uz ārzemēm "pelnīt" naudu. Par tiem, kas iet balso valdību tikai priekšvēlēšanu reklāmu iespaidā. Par tiem, kas lasa pērkamo presi un svēti tic visam, kas tur ir rakstīts un pēc tam tēlo "izglītoto", jo paziņu pulkā var "paspīdēt" ar šādām zināšanām. Par tiem, kas lasa Nīči un Aristoteli nevis intereses pēc, bet "inteleģenta" cilvēka emulācijai. Par tiem, kas nevis lasa grāmatas, bet tās krāj un liek plauktos, lai regulāri slaucītu no tām putekļus.

Man ir bailes. Es baidos no cilvēkiem, kas dzīvo manā mājā un tiem, kas dzīvo manā pilsētā. Man ir bailes, ka rīt es pamodīšos un pēkšņi izrādīsies, ka GAIDOT (nevis veidojot) laimīgu nākotni, mani tautieši izdomājuši, ka Latvija dos bēgļu patversmi visiem Irakas vai Čečenijas bēgļiem. Tāpēc, ka tā vajag. Un tāpēc, ka būs karš starp štatiem un Irāku un tāpēc, ka vēl notiek karš starp Krieviju un Čečeniju. Un mēs gribam doties uz Eiropas savienību. Mums jārāda savs HUMĀNUMS. Absurds ? Jā. Absurds. Par ko TU vēlēji pirms gada ? Par jaunu partiju JAUNAIS LAIKS ? Tas, ka šī partija tika izvēlēta, ir absurds. Lielāku absurdu es nevarēju iedomāties. Ja cilvēks vēlē par citu cilvēku, tas ir ok. Ja 30% no Latvijas vēlētājiem vēlē par cilvēku, par kuru NEKAS nav zināms (izņemot tā ieņemamais amats 10 gadu laikā) - vai tas ir normāli ?

Tāpēc, mīļā Latvijas TAUTA ! Es atzīstos, ka es dzīvoju starp (diemžēl) ne pārāk pieskaitāmiem cilvēkiem. Vai tiešām katrs trešais cilvēks ir daunis ?

TAUTA ! TU ESI STULBA !

Tā vietā, lai kaut ko darītu SEVIS PAŠA LABĀ, tu sevi mīdi kājām un ļauj sevi apspļaudīt. Vai TU nesaproti, ja tu kaut ko darīsi priekš sevis (nevis zagsi, bet strādāsi), tu arī valsti celsi ?!?!?!!! Vai tiešām tev pietiek ar to, ka pa dienu tu aizej uz darbu, vakarā pasēdi krogā pie alus krūzes un naktī izguli dzērumu, lai nākošajā dienā darītu atkal to pašu ? VAI TIEŠĀM TEV NEKO CITU NEVAJAG ?

SĀC DOMĀT, KRETĪN ! MĒĢINI IEDZIĻINĀTIES !

Latvija ir maza, laba, mīļa ZEME. Tā ir jākopj un nav tajā jādirš. Tā ir jāglābj. Kamēr tu sēdi krogā un nodzer savus nožēlojamos santīmus, kāds cits izved no Latvijas TAVUS mežus. Kamēr tu krāc savā migā, citi rēķina ienākumus no ietaupītās naudas par attīrīšanas ierīcēm. Vai tu zini, ka Rīgas jūrmala ir tik netīra, ka tur peldēties nedrīkst ? Vai tu zini, ka dermatologi neiet peldēties Rīgas jūras līcī ? Tas, ka "piesārņojums ir atļautajās normas robežās" nenozīmē to, ka ūdens ir tīrs - to tu zini ?

ATMOSTIES, LATVIJA !

 

Iesūtīja: Roberc, 2009-09-03 20:09
varbūt uzrakstīt kaut ko arī par Valdi Z? ;)


Iesūtīja: Arturo, 2009-05-20 21:05

Klausies,Robi,Tev jākļūst par LV prezidentu!


Iesūtīja: cau rasma, 2008-02-06 13:02

Aizej pie psihiatra


Iesūtīja: zigis, 2007-03-08 13:03

āmurs


Iesūtīja: besis, 2006-12-16 01:12
zini tev ir taisnība:) pilnīgi piekrītu tev.